technika mm audioImpreza plenerowa, koncert czy impreza firmowa to nie tylko nagłośnienie i oświetlenie. Dobrze zorganizowane wydarzenie wymaga wielu elementów składowych, bez których często nie ma możliwości osiągnięcia zamierzonego, satysfakcjonującego efektu. 
W MM AUDIO współpracujemy z wieloma firmami, które oferują usługi na pozór nie istotne dla przebiegu imprezy jednak wpływają na jej bezpieczeństwo, jakość czy odbiór przez gości i publiczność.

Poniżej przedstawiamy usługi / urządzenia, które często są niezbędne podczas realizacji:

Sceny koncertowe
Posiadamy tradycyjne sceny koncertowe, zadaszone, posiadające homologację i atesy o wymiarach: 6x8 metra, 10x8 metra, 12x10 metra oraz scenę mobliną o wymiarach 6x8 metra. 

Agregaty prądotwórcze
Miejsca, w których organizowane są imprezy z reguły posiadają - a przynajmniej powinny posiadać, odpowiednią infrastrukturę prądową. Już dawno skończyły się czasy w których nawet nie dużą imprezę dało się zrealizowac na przyłączu 230V. Obecnie urządzenie i ich ilość wymagają przyłącza 380V - tzw. "siły". Rozwiązaniem w takim przypadku jest agregat prądotówczy, który jest urządzeniem bezpiecznym i samodzielnym. 
Dysponujemy agreatami o mocy od 35 kVA (27 kW) do nawet 160 kVA (130 kW)

Namioty eventowe
Hale namiotowe, namioty lekkie w różnych rozmiarach


Ławki i stoły cateringowe 

Podesty sceniczne
Podesty o wymiarach 2x1 metra o wysokości od 0,4 do 1,8 metra

Konstrukcje sceniczne aluminiowe i stalowe
Kratownice quattro i trio, statywy typu "winda"

Barierki ochronne - metalowe

Sanitariaty - toalety przenośne typu TOI-TOI
  hala namiotowa 33  hala namiotowa 1  hala namiotowa 2  hala namiotowa 4  hala namiotowa 5  agregat pradotworczy 1 podesty sceniczne 1

 rampa oswietleniowa 1  scena 1  scena 2  scena 3  scena 3 1  scena 4 scena 5

Skontaktuj się z nami

Chcielibyśmy porozmawiać o Twoim projekcie! Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie, aby omówić szczegółowo Twój projekt i pomysły oraz przedstawić BEZPŁATNĄ wycenę.

zadzwoń